NightWolfes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NightWolfes

Forum saveza NightWolfes
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Coveku rastao cetinar u plucima!!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Werewolf-King
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Werewolf-King


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 8:26 am

Ovo se smatra bioloskim fenomenom...Naime nekom liku su rekli da ima rak pluca posto je iskasljavao krv ali tokom operacije se ispostavilo da je u njegovim PLUCIMA POCELO DA RASTE DRVO koje je svojim iglicama pravilo rane na tkivu pluca...shto je prouzrokovalo iskasljavanje krvi.Specijalisti smatraju da je rast drveta u plucima prousrokaovalo seme koje je zrtva prethodno udahnula,medjutim mnogi su se usprotivili toj teoriji posto je za rast jednog drveta potrebno:
1)plodno zemljiste
2)sunce
3)voda
....cega nema u plucima

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! SNN1529GX1-380_781467a
Nazad na vrh Ići dole
https://nightwolfes.serbianforum.info
ARROW
Za sada Probni Moderator
Za sada Probni Moderator
ARROW


Broj poruka : 94
Datum upisa : 18.04.2009
Godina : 30
Lokacija : BGD

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 10:39 am

xaxa..do j! kako je extra..reci raste ti drvo iz grla! xD Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 2:21 am

Svasta... Very Happy
Ja sam na discovery -ju gledao neku emisiju my shocking story i bio neki polu covek-polu drvo brate smucilo mi se :S znas kako je odvratno sad cu da nadjem neke slike pa cu da postavim
Nazad na vrh Ići dole
Werewolf-King
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Werewolf-King


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 4:24 am

gledao sam i ja onog coveka slona pale No
Nazad na vrh Ići dole
https://nightwolfes.serbianforum.info
Gost
Gost




Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 8:29 am

stvarno je odvratno brate
imate na oficijalnom sajtu discovery-ja neke slike iz my shocking story ako hocete da vidite
Nazad na vrh Ići dole
Serbian---Wolf
Gospodar Saveza
Gospodar Saveza
Serbian---Wolf


Broj poruka : 30
Datum upisa : 18.04.2009
Godina : 36
Lokacija : München

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 12:07 pm

Ja mislim da nije moguce....posto nema svetlosti u plucima....a ako nema svetlosti....nema fotosinteze....i zato ne moze da raste...najverovatnije je progutao parce i nije mu smetalo....tako se postavilo u dusniku da ne smeta....
Nazad na vrh Ići dole
Werewolf-King
Administrator Foruma
Administrator Foruma
Werewolf-King


Broj poruka : 194
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 12:18 pm

jebem li ga...niko ne zna shta je...ali koliko sam ja cuo i video,to drvo se i ukorenilo.Jebem li ga ja sam video da to drvo ima barem 10-15 cm,nemoguce da je SLUCAJNO progutao
Nazad na vrh Ići dole
https://nightwolfes.serbianforum.info
Gost
Gost




Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 1:09 pm

mozda je to i hteo da proba xD kakvi su amerikanci ne bih se cudio xD
Nazad na vrh Ići dole
Serbian---Wolf
Gospodar Saveza
Gospodar Saveza
Serbian---Wolf


Broj poruka : 30
Datum upisa : 18.04.2009
Godina : 36
Lokacija : München

Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 1:39 pm

Haha....

Smile

Jbg...ko zna....ali po mojim shvatanjima....nije moguce....

Razz

Ipak....nikad se nezna....

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Coveku rastao cetinar u plucima!!!!   Coveku rastao cetinar u plucima!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Coveku rastao cetinar u plucima!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NightWolfes :: Zabava :: Free Space-
Skoči na: